"curantes iura iuvant" – prawo sprzyja tym, którzy o nie dbają

O kancelarii

 

Kancelaria zajmuje się zarówno kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców jak i świadczeniem pomocy prawnej dla osób prywatnych.


● Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Dysponujemy szeroką wiedzą w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy.


● Wieloletnią praktykę w zakresie świadczenia pomocy prawnej zdobyliśmy prowadząc obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych – referencje na życzenie. Ponadto w ramach współpracy z prasą wyrażaliśmy poglądy w zakresie stosowanego prawa i najnowszych zmian legislacyjnych.


● Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego możliwym jest uzgodnienie formy ewentualnej współpracy (telefoniczna, e – mailowa, osobiste spotkania w siedzibie firmy lub Kancelarii).


● W przypadku prowadzenia spraw sądowych, możliwym jest ustalenie elastycznych zasad płatności za usługę radcy prawnego / adwokata.


● W zakresie wynagrodzenia proponujemy stały miesięczny ryczałt, którego wysokość może zostać określona w negocjacjach, w zależności od liczby poświęconych Państwu godzin pracy i Państwa potrzeb, przy przyjęciu określonej stawki godzinowej. W przypadku wyrażenia przez Państwa zainteresowania prowadzeniem indywidualnych spraw dotyczących Państwa firmy możliwym jest uzgodnienie formy jednorazowych porad prawnych, rozliczanych odrębnie na warunkach umów zlecenie, przy przyjęciu stawki godzinowej.


● Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i jest uzależnione od nakładu pracy, zawiłości oraz charakteru zleconej sprawy a także terminu wykonania zlecenia i wartości przedmiotu sporu lub zaskarżenia.


Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Nasi klienci mogą być pewni indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz naszego pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Dbamy o profesjonalizm i etykę zawodową naszych działań, wszystkim klientom Kancelarii zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług

Kontakt z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Magdalena Buczyłko Kancelaria Radcy Prawnego  z siedzibą Sportowa 46b 55-040 Kobierzyce

Kontakt

Magdalena Buczyłko
Kancelaria Radcy Prawnego
tel. +48 - 602-100-569

Siedziba firmy

ul. Sportowa 46 B,
55-040 KobierzyceBiuro 1

Al. Kasztanowa 3 a lok. 116,
53-125 Wrocław
(po telefonicznym umówieniu spotkania)

 

Biuro 2

Brackenhof 2 a,
67294 Morschheim, Niemcy
(po telefonicznym umówieniu spotkania)

Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.  akceptuje  polityka prywatnosci